okruhy
4/19/2015
Organiser : JRD
Course Master : Iva
[A] [B] [C] [D] [E] [F]
A Course (1): 3 KP 1.1 km ^
1. Šimon Navrátil 00:07:19 17:51:48 02:15 2 03:47 1 05:56 1 07:19 1 00:07:19
15 SK Praga Praha A 02:15 2 01:32 1 02:09 1 01:23 1
00:00 00:00 00:00 00:00
2. Jakub Hruška 00:07:48 17:50:00 02:23 5 03:56 3 06:13 2 07:48 2 00:07:48
26 SK Žabovřesky Brno A 02:23 5 01:33 2 02:17 2 01:35 4
00:08 00:01 00:08 00:12
3. Matouš Fürst 00:07:56 17:35:43 02:18 3 03:59 4 06:26 5 07:56 3 00:07:56
2 TJ Loko Liberec A 02:18 3 01:41 3 02:27 4 01:30 2
00:03 00:09 00:18 00:07
4. Vojtěch Kettner 00:07:58 17:08:59 02:11 1 03:52 2 06:25 4 07:58 4 00:07:58
6 SK Kamenice A 02:11 1 01:41 3 02:33 5 01:33 3
-00:04 00:09 00:24 00:10
5. Jan Pavlovec 00:08:11 17:44:43 02:19 4 04:00 5 06:24 3 08:11 5 00:08:11
8 OK Jiskra Nový Bor A 02:19 4 01:41 3 02:24 3 01:47 7
00:04 00:09 00:15 00:24
6. Tereza Nováková 00:08:40 16:55:26 02:32 6 04:25 6 07:01 6 08:40 6 00:08:40
71 OOB Kotlářka Praha A 02:32 6 01:53 6 02:36 6 01:39 5
00:17 00:21 00:27 00:16
7. Kristýna Hlubučková 00:09:55 17:29:36 02:59 7 04:53 7 07:58 7 09:55 7 00:09:55
56 SK Kamenice A 02:59 7 01:54 7 03:05 8 01:57 11
00:44 00:22 00:56 00:34
8. Pavel Ptáček 00:11:04 17:42:54 04:19 13 06:13 12 09:19 9 11:04 8 00:11:04
17 Beta Ursus Orienteering A 04:19 13 01:54 7 03:06 9 01:45 6
02:04 00:22 00:57 00:22
9. Klára Novotná 00:11:12 16:39:27 03:20 9 05:48 8 09:16 8 11:12 9 00:11:12
66 OK 99 Hradec Králové A 03:20 9 02:28 13 03:28 13 01:56 10
01:05 00:56 01:19 00:33
10. Gabriela Hiršová 00:11:30 17:37:33 03:13 8 06:02 10 09:29 10 11:30 10 00:11:30
63 VBM A 03:13 8 02:49 16 03:27 12 02:01 12
00:58 01:17 01:18 00:38
11. Karolína Bořánková 00:11:53 16:41:20 03:56 12 06:14 13 09:44 11 11:53 11 00:11:53
51 SK Kamenice A 03:56 12 02:18 10 03:30 14 02:09 14
01:41 00:46 01:21 00:46
12. Lenka Svobodová 00:12:03 16:53:18 04:47 15 07:07 16 09:56 13 12:03 12 00:12:03
53 OK 99 Hradec Králové A 04:47 15 02:20 11 02:49 7 02:07 13
02:32 00:48 00:40 00:44
13. Petra Hančová 00:12:05 17:18:41 03:34 11 06:08 11 09:53 12 12:05 13 00:12:05
70 TJ Spartak Vrchlabí A 03:34 11 02:34 14 03:45 15 02:12 15
01:19 01:02 01:36 00:49
14. Anna Štičková 00:12:10 16:37:29 04:49 16 06:57 14 10:21 15 12:10 14 00:12:10
54 TJ Loko Liberec A 04:49 16 02:08 9 03:24 11 01:49 8
02:34 00:36 01:15 00:26
15. Simona Chládková 00:12:28 16:35:24 03:31 10 05:51 9 10:38 16 12:28 15 00:12:28
64 OK Lokomotiva Pardubice A 03:31 10 02:20 11 04:47 16 01:50 9
01:16 00:48 02:38 00:27
16. Eliška Kulhavá 00:12:50 17:27:13 04:26 14 07:01 15 10:19 14 12:50 16 00:12:50
69 OK Lokomotiva Pardubice A 04:26 14 02:35 15 03:18 10 02:31 16
02:11 01:03 01:09 01:08
Ideal time: 02:11 01:32 02:09 01:23 00:07:15
B Course (2): 3 KP 1.0 km ^
1. Šimon Navrátil 00:07:38 17:42:34 02:08 4 04:02 2 05:46 2 07:38 1 00:07:38
15 SK Praga Praha B 02:08 4 01:54 1 01:44 1 01:52 1
00:00 00:00 00:00 00:00
2. Filip Wolf 00:07:44 17:48:12 01:56 1 03:59 1 05:45 1 07:44 2 00:07:44
18 OOB TJ Turnov B 01:56 1 02:03 2 01:46 2 01:59 3
-00:12 00:09 00:02 00:07
3. Jakub Hruška 00:08:52 17:38:10 02:20 8 04:26 4 06:37 3 08:52 3 00:08:52
26 SK Žabovřesky Brno B 02:20 8 02:06 3 02:11 4 02:15 5
00:12 00:12 00:27 00:23
4. Matouš Fürst 00:08:57 17:09:48 02:20 8 04:47 7 06:59 6 08:57 4 00:08:57
2 TJ Loko Liberec B 02:20 8 02:27 6 02:12 5 01:58 2
00:12 00:33 00:28 00:06
5. Jan Pavlovec 00:09:03 17:33:04 02:06 3 04:41 6 06:46 5 09:03 5 00:09:03
8 OK Jiskra Nový Bor B 02:06 3 02:35 8 02:05 3 02:17 6
-00:02 00:41 00:21 00:25
6. Pavel Ptáček 00:09:07 17:55:39 02:01 2 04:24 3 06:40 4 09:07 6 00:09:07
17 Beta Ursus Orienteering B 02:01 2 02:23 5 02:16 6 02:27 12
-00:07 00:29 00:32 00:35
7. Kristýna Hlubučková 00:09:29 17:42:31 02:20 8 04:49 8 07:12 8 09:29 7 00:09:29
56 SK Kamenice B 02:20 8 02:29 7 02:23 10 02:17 6
00:12 00:35 00:39 00:25
8. Martin Sklenář 00:09:37 17:01:53 02:18 7 05:15 12 07:32 9 09:37 8 00:09:37
21 POBO B 02:18 7 02:57 13 02:17 7 02:05 4
00:10 01:03 00:33 00:13
9. Petra Hančová 00:09:41 17:37:07 02:08 4 04:28 5 07:11 7 09:41 9 00:09:41
70 TJ Spartak Vrchlabí B 02:08 4 02:20 4 02:43 14 02:30 15
00:00 00:26 00:59 00:38
10. Štěpán Mudrák 00:09:56 17:44:29 02:21 12 05:08 9 07:37 10 09:56 10 00:09:56
14 TJ Slovan Luhačovice B 02:21 12 02:47 10 02:29 11 02:19 9
00:13 00:53 00:45 00:27
11. Klára Novotná 00:10:12 16:53:20 02:33 15 05:13 10 07:45 12 10:12 11 00:10:12
66 OK 99 Hradec Králové B 02:33 15 02:40 9 02:32 12 02:27 12
00:25 00:46 00:48 00:35
12. Jakub Glonek 00:10:22 17:26:07 02:08 4 05:27 13 07:44 11 10:22 12 00:10:22
19 POBO B 02:08 4 03:19 15 02:17 7 02:38 16
00:00 01:25 00:33 00:46
13. Anna Štičková 00:10:25 17:14:37 02:20 8 05:13 10 07:57 13 10:25 13 00:10:25
54 TJ Loko Liberec B 02:20 8 02:53 12 02:44 15 02:28 14
00:12 00:59 01:00 00:36
14. Karolína Bořánková 00:11:49 16:55:18 02:50 16 05:54 14 08:56 14 11:49 14 00:11:49
51 SK Kamenice B 02:50 16 03:04 14 03:02 16 02:53 17
00:42 01:10 01:18 01:01
15. Simona Chládková 00:12:06 16:50:41 02:32 14 06:01 15 09:45 15 12:06 15 00:12:06
64 OK Lokomotiva Pardubice B 02:32 14 03:29 16 03:44 17 02:21 10
00:24 01:35 02:00 00:29
16. Lenka Svobodová 00:13:32 16:37:28 02:22 13 08:30 16 11:10 16 13:32 16 00:13:32
53 OK 99 Hradec Králové B 02:22 13 06:08 18 02:40 13 02:22 11
00:14 04:14 00:56 00:30
17. Tereza Nováková 00:13:34 16:39:24 06:07 18 08:55 18 11:16 17 13:34 17 00:13:34
71 OOB Kotlářka Praha B 06:07 18 02:48 11 02:21 9 02:18 8
03:59 00:54 00:37 00:26
18. Eliška Kulhavá 00:16:08 17:45:25 02:52 17 08:39 17 12:30 18 16:08 18 00:16:08
69 OK Lokomotiva Pardubice B 02:52 17 05:47 17 03:51 18 03:38 18
00:44 03:53 02:07 01:46
Gabriela Hiršová DNF ??:??:?? DNF
63 VBM B
Ideal time: 01:56 01:54 01:44 01:52 00:07:26
C Course (3): 5 KP 1.9 km ^
1. Patrik Horák 00:13:21 16:53:10 02:25 3 04:22 1 08:20 1 09:26 1 11:10 1 13:21 1 00:13:21
4 OOB TJ Turnov C 02:25 3 01:57 1 03:58 1 01:06 5 01:44 8 02:11 2
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
2. Matouš Fürst 00:13:39 17:45:50 02:24 2 04:33 2 08:57 2 09:56 2 11:23 2 13:39 2 00:13:39
2 TJ Loko Liberec C 02:24 2 02:09 3 04:24 2 00:59 2 01:27 1 02:16 3
-00:01 00:12 00:26 -00:07 -00:17 00:05
3. Jakub Hruška 00:14:44 17:20:03 02:43 5 04:48 3 09:35 3 10:39 3 12:14 3 14:44 3 00:14:44
26 SK Žabovřesky Brno C 02:43 5 02:05 2 04:47 6 01:04 4 01:35 5 02:30 9
00:18 00:08 00:49 -00:02 -00:09 00:19
4. Filip Wolf 00:15:08 16:37:24 02:43 5 05:26 4 10:00 4 10:57 4 12:31 4 15:08 4 00:15:08
18 OOB TJ Turnov C 02:43 5 02:43 8 04:34 3 00:57 1 01:34 3 02:37 11
00:18 00:46 00:36 -00:09 -00:10 00:26
5. Jan Pavlovec 00:15:22 17:14:38 02:30 4 05:34 6 10:24 5 11:23 5 12:57 5 15:22 5 00:15:22
8 OK Jiskra Nový Bor C 02:30 4 03:04 13 04:50 7 00:59 2 01:34 3 02:25 6
00:05 01:07 00:52 -00:07 -00:10 00:14
6. Štěpán Mudrák 00:16:02 17:21:19 03:33 15 05:59 8 10:43 7 11:49 6 13:34 6 16:02 6 00:16:02
14 TJ Slovan Luhačovice C 03:33 15 02:26 5 04:44 5 01:06 5 01:45 9 02:28 7
01:08 00:29 00:46 00:00 00:01 00:17
7. Pavel Ptáček 00:16:47 16:59:08 03:06 9 05:37 7 11:14 8 12:31 8 14:18 7 16:47 7 00:16:47
17 Beta Ursus Orienteering C 03:06 9 02:31 6 05:37 11 01:17 9 01:47 10 02:29 8
00:41 00:34 01:39 00:11 00:03 00:18
7. Martin Sklenář 00:16:47 17:51:00 03:17 11 05:29 5 10:33 6 12:05 7 14:28 8 16:47 7 00:16:47
21 POBO C 03:17 11 02:12 4 05:04 8 01:32 14 02:23 16 02:19 4
00:52 00:15 01:06 00:26 00:39 00:08
9. Tereza Nováková 00:17:11 17:30:27 02:49 7 06:17 12 11:31 9 12:55 9 14:36 9 17:11 9 00:17:11
71 OOB Kotlářka Praha C 02:49 7 03:28 16 05:14 9 01:24 13 01:41 6 02:35 10
00:24 01:31 01:16 00:18 -00:03 00:24
10. Petra Hančová 00:17:33 16:35:28 03:42 17 06:30 15 11:55 11 13:01 10 14:44 10 17:33 10 00:17:33
70 TJ Spartak Vrchlabí C 03:42 17 02:48 10 05:25 10 01:06 5 01:43 7 02:49 13
01:17 00:51 01:27 00:00 -00:01 00:38
11. Šimon Navrátil 00:17:53 17:23:28 02:22 1 08:25 19 13:02 16 14:17 15 15:49 13 17:53 11 00:17:53
15 SK Praga Praha C 02:22 1 06:03 19 04:37 4 01:15 8 01:32 2 02:04 1
-00:03 04:06 00:39 00:09 -00:12 -00:07
12. Kristýna Hlubučková 00:18:21 16:39:22 03:17 11 05:59 8 12:12 13 13:31 11 15:28 11 18:21 12 00:18:21
56 SK Kamenice C 03:17 11 02:42 7 06:13 14 01:19 10 01:57 12 02:53 14
00:52 00:45 02:15 00:13 00:13 00:42
13. Klára Novotná 00:18:36 17:34:20 03:05 8 06:00 10 12:40 14 14:01 14 16:16 14 18:36 13 00:18:36
66 OK 99 Hradec Králové C 03:05 8 02:55 11 06:40 17 01:21 12 02:15 15 02:20 5
00:40 00:58 02:42 00:15 00:31 00:09
14. Lenka Svobodová 00:18:48 17:09:18 03:16 10 06:20 13 12:06 12 13:45 13 15:34 12 18:48 14 00:18:48
53 OK 99 Hradec Králové C 03:16 10 03:04 13 05:46 13 01:39 15 01:49 11 03:14 17
00:51 01:07 01:48 00:33 00:05 01:03
15. Anna Štičková 00:19:38 16:51:30 03:23 14 06:10 11 11:51 10 13:41 12 16:36 15 19:38 15 00:19:38
54 TJ Loko Liberec C 03:23 14 02:47 9 05:41 12 01:50 18 02:55 18 03:02 16
00:58 00:50 01:43 00:44 01:11 00:51
16. Gabriela Hiršová 00:19:47 16:49:42 03:19 13 06:24 14 12:49 15 14:41 16 16:51 16 19:47 16 00:19:47
63 VBM C 03:19 13 03:05 15 06:25 15 01:52 19 02:10 14 02:56 15
00:54 01:08 02:27 00:46 00:26 00:45
17. Simona Chládková 00:20:27 17:07:43 03:35 16 06:37 16 14:25 18 15:44 18 17:45 17 20:27 17 00:20:27
64 OK Lokomotiva Pardubice C 03:35 16 03:02 12 07:48 19 01:19 10 02:01 13 02:42 12
01:10 01:05 03:50 00:13 00:17 00:31
18. Karolína Bořánková 00:21:36 17:11:26 03:49 18 07:19 17 13:45 17 15:33 17 17:59 18 21:36 18 00:21:36
51 SK Kamenice C 03:49 18 03:30 17 06:26 16 01:48 17 02:26 17 03:37 19
01:24 01:33 02:28 00:42 00:42 01:26
19. Eliška Kulhavá 00:23:47 17:01:55 04:03 19 08:09 18 15:30 19 17:14 19 20:21 19 23:47 19 00:23:47
69 OK Lokomotiva Pardubice C 04:03 19 04:06 18 07:21 18 01:44 16 03:07 19 03:26 18
01:38 02:09 03:23 00:38 01:23 01:15
Ideal time: 02:22 01:57 03:58 00:57 01:27 02:04 00:12:45
D Course (4): 5 KP 1.6 km ^
1. Šimon Navrátil 00:12:39 17:08:35 00:54 3 03:11 2 05:14 1 08:33 1 11:17 1 12:39 1 00:12:39
15 SK Praga Praha D 00:54 3 02:17 1 02:03 2 03:19 3 02:44 5 01:22 2
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
2. Patrik Horák 00:13:07 16:37:21 00:59 5 03:49 6 06:01 3 09:08 3 11:44 3 13:07 2 00:13:07
4 OOB TJ Turnov D 00:59 5 02:50 7 02:12 3 03:07 2 02:36 1 01:23 3
00:05 00:33 00:09 -00:12 -00:08 00:01
3. Vojtěch Kettner 00:13:09 17:51:46 00:51 1 03:08 1 05:59 2 08:58 2 11:36 2 13:09 3 00:13:09
6 SK Kamenice D 00:51 1 02:17 1 02:51 12 02:59 1 02:38 2 01:33 5
-00:03 00:00 00:48 -00:20 -00:06 00:11
4. Matouš Fürst 00:13:33 17:20:52 00:59 5 04:06 10 06:06 4 09:30 4 12:12 4 13:33 4 00:13:33
2 TJ Loko Liberec D 00:59 5 03:07 10 02:00 1 03:24 4 02:42 4 01:21 1
00:05 00:50 -00:03 00:05 -00:02 -00:01
5. Jan Pavlovec 00:14:42 16:54:38 01:02 8 03:42 4 06:37 8 10:28 6 13:08 5 14:42 5 00:14:42
8 OK Jiskra Nový Bor D 01:02 8 02:40 4 02:55 13 03:51 6 02:40 3 01:34 7
00:08 00:23 00:52 00:32 -00:04 00:12
6. Petra Hančová 00:15:17 16:56:50 01:07 10 03:49 6 06:08 5 10:27 5 13:38 6 15:17 6 00:15:17
70 TJ Spartak Vrchlabí D 01:07 10 02:42 5 02:19 5 04:19 11 03:11 9 01:39 13
00:13 00:25 00:16 01:00 00:27 00:17
7. Jakub Hruška 00:15:33 16:59:06 01:01 7 03:44 5 06:31 7 10:50 8 13:59 7 15:33 7 00:15:33
26 SK Žabovřesky Brno D 01:01 7 02:43 6 02:47 11 04:19 11 03:09 8 01:34 7
00:07 00:26 00:44 01:00 00:25 00:12
8. Klára Novotná 00:16:16 17:11:06 01:18 16 04:25 11 07:00 9 11:14 9 14:41 9 16:16 8 00:16:16
66 OK 99 Hradec Králové D 01:18 16 03:07 10 02:35 8 04:14 9 03:27 13 01:35 9
00:24 00:50 00:32 00:55 00:43 00:13
8. Gabriela Hiršová 00:16:16 17:15:30 01:19 17 04:46 13 07:00 9 11:16 10 14:38 8 16:16 8 00:16:16
63 VBM D 01:19 17 03:27 13 02:14 4 04:16 10 03:22 12 01:38 12
00:25 01:10 00:11 00:57 00:38 00:16
10. Pavel Ptáček 00:16:18 16:39:19 01:15 13 04:05 9 07:21 12 11:42 11 14:41 9 16:18 10 00:16:18
17 Beta Ursus Orienteering D 01:15 13 02:50 7 03:16 15 04:21 13 02:59 6 01:37 11
00:21 00:33 01:13 01:02 00:15 00:15
11. Jakub Glonek 00:16:29 17:43:15 00:56 4 04:01 8 06:25 6 10:49 7 14:53 11 16:29 11 00:16:29
19 POBO D 00:56 4 03:05 9 02:24 6 04:24 14 04:04 18 01:36 10
00:02 00:48 00:21 01:05 01:20 00:14
12. Lenka Svobodová 00:16:46 17:31:13 01:22 18 04:39 12 07:18 11 11:59 13 15:05 12 16:46 12 00:16:46
53 OK 99 Hradec Králové D 01:22 18 03:17 12 02:39 9 04:41 15 03:06 7 01:41 15
00:28 01:00 00:36 01:22 00:22 00:19
13. Tereza Nováková 00:17:31 17:08:38 01:08 11 06:14 20 08:39 15 12:43 15 15:58 13 17:31 13 00:17:31
71 OOB Kotlářka Praha D 01:08 11 05:06 20 02:25 7 04:04 8 03:15 10 01:33 5
00:14 02:49 00:22 00:45 00:31 00:11
14. Filip Wolf 00:17:33 17:27:51 00:52 2 03:27 3 08:02 13 11:55 12 16:03 14 17:33 14 00:17:33
18 OOB TJ Turnov D 00:52 2 02:35 3 04:35 19 03:53 7 04:08 19 01:30 4
-00:02 00:18 02:32 00:34 01:24 00:08
15. Martin Sklenář 00:17:54 16:41:22 01:03 9 05:14 15 08:56 17 12:34 14 16:15 15 17:54 15 00:17:54
21 POBO D 01:03 9 04:11 17 03:42 16 03:38 5 03:41 14 01:39 13
00:09 01:54 01:39 00:19 00:57 00:17
16. Anna Štičková 00:19:12 17:27:10 01:16 14 05:16 16 09:01 18 14:06 16 17:26 16 19:12 16 00:19:12
54 TJ Loko Liberec D 01:16 14 04:00 16 03:45 17 05:05 17 03:20 11 01:46 16
00:22 01:43 01:42 01:46 00:36 00:24
17. Simona Chládková 00:20:32 17:34:43 01:17 15 05:29 17 09:37 19 14:53 18 18:43 17 20:32 17 00:20:32
64 OK Lokomotiva Pardubice D 01:17 15 04:12 18 04:08 18 05:16 18 03:50 16 01:49 18
00:23 01:55 02:05 01:57 01:06 00:27
18. Eliška Kulhavá 00:21:23 16:35:23 01:48 20 05:39 18 08:20 14 15:34 19 19:23 18 21:23 18 00:21:23
69 OK Lokomotiva Pardubice D 01:48 20 03:51 15 02:41 10 07:14 20 03:49 15 02:00 20
00:54 01:34 00:38 03:55 01:05 00:38
19. Karolína Bořánková 00:21:52 17:37:59 01:24 19 05:39 18 08:39 15 14:07 17 20:04 19 21:52 19 00:21:52
51 SK Kamenice D 01:24 19 04:15 19 03:00 14 05:28 19 05:57 20 01:48 17
00:30 01:58 00:57 02:09 03:13 00:26
20. Kristýna Hlubučková 00:23:44 17:03:08 01:09 12 04:54 14 13:02 20 18:02 20 21:52 20 23:44 20 00:23:44
56 SK Kamenice D 01:09 12 03:45 14 08:08 20 05:00 16 03:50 16 01:52 19
00:15 01:28 06:05 01:41 01:06 00:30
Ideal time: 00:51 02:17 02:00 02:59 02:36 01:21 00:12:04
E Course (5): 5 KP 1.6 km ^
1. Patrik Horák 00:13:10 17:26:47 02:07 2 04:34 5 06:12 3 07:57 3 10:52 1 13:10 1 00:13:10
4 OOB TJ Turnov E 02:07 2 02:27 6 01:38 3 01:45 2 02:55 1 02:18 5
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
2. Vojtěch Kettner 00:13:31 16:35:22 02:07 2 04:25 3 05:57 2 07:41 1 11:01 2 13:31 2 00:13:31
6 SK Kamenice E 02:07 2 02:18 4 01:32 1 01:44 1 03:20 2 02:30 8
00:00 -00:09 -00:06 -00:01 00:25 00:12
3. Matouš Fürst 00:13:32 16:53:36 02:07 2 04:13 1 05:50 1 07:49 2 11:19 3 13:32 3 00:13:32
2 TJ Loko Liberec E 02:07 2 02:06 2 01:37 2 01:59 5 03:30 5 02:13 1
00:00 -00:21 -00:01 00:14 00:35 -00:05
4. Šimon Navrátil 00:14:41 16:51:34 02:33 7 04:31 4 07:03 4 08:51 4 12:27 4 14:41 4 00:14:41
15 SK Praga Praha E 02:33 7 01:58 1 02:32 10 01:48 3 03:36 6 02:14 3
00:26 -00:29 00:54 00:03 00:41 -00:04
5. Jan Pavlovec 00:15:14 16:37:22 02:46 8 05:24 8 07:07 6 09:01 5 12:45 5 15:14 5 00:15:14
8 OK Jiskra Nový Bor E 02:46 8 02:38 7 01:43 5 01:54 4 03:44 7 02:29 6
00:39 00:11 00:05 00:09 00:49 00:11
6. Martin Sklenář 00:15:34 17:14:35 02:59 9 05:17 7 07:04 5 09:30 6 13:21 6 15:34 6 00:15:34
21 POBO E 02:59 9 02:18 4 01:47 6 02:26 9 03:51 8 02:13 1
00:52 -00:09 00:09 00:41 00:56 -00:05
7. Filip Wolf 00:15:38 17:09:50 02:04 1 04:20 2 07:14 7 09:55 8 13:21 6 15:38 7 00:15:38
18 OOB TJ Turnov E 02:04 1 02:16 3 02:54 11 02:41 11 03:26 3 02:17 4
-00:03 -00:11 01:16 00:56 00:31 -00:01
8. Jakub Glonek 00:16:24 17:01:49 02:27 6 05:09 6 07:14 7 09:35 7 13:44 8 16:24 8 00:16:24
19 POBO E 02:27 6 02:42 8 02:05 8 02:21 8 04:09 10 02:40 10
00:20 00:15 00:27 00:36 01:14 00:22
9. Jakub Hruška 00:16:56 16:39:21 02:11 5 06:46 10 08:25 10 10:58 10 14:27 9 16:56 9 00:16:56
26 SK Žabovřesky Brno E 02:11 5 04:35 11 01:39 4 02:33 10 03:29 4 02:29 6
00:04 02:08 00:01 00:48 00:34 00:11
10. Pavel Ptáček 00:18:00 17:20:46 03:13 10 06:07 9 08:10 9 10:29 9 15:21 10 18:00 10 00:18:00
17 Beta Ursus Orienteering E 03:13 10 02:54 9 02:03 7 02:19 7 04:52 11 02:39 9
01:06 00:27 00:25 00:34 01:57 00:21
11. Štěpán Mudrák 00:18:34 16:59:03 04:16 11 07:18 11 09:37 11 11:41 11 15:48 11 18:34 11 00:18:34
14 TJ Slovan Luhačovice E 04:16 11 03:02 10 02:19 9 02:04 6 04:07 9 02:46 11
02:09 00:35 00:41 00:19 01:12 00:28
Ideal time: 02:04 01:58 01:32 01:44 02:55 02:13 00:12:26
F Course (6): 2 KP 1.5 km ^
1. Filip Wolf 00:11:55 16:54:48 03:40 1 06:20 1 11:55 1 00:11:55
18 OOB TJ Turnov F 03:40 1 02:40 2 05:35 4
00:00 00:00 00:00
2. Vojtěch Kettner 00:13:10 16:52:14 04:15 2 06:57 2 13:10 2 00:13:10
6 SK Kamenice F 04:15 2 02:42 3 06:13 6
00:35 00:02 00:38
3. Matouš Fürst 00:13:14 16:37:23 04:58 5 07:56 5 13:14 3 00:13:14
2 TJ Loko Liberec F 04:58 5 02:58 5 05:18 1
01:18 00:18 -00:17
4. Šimon Navrátil 00:14:10 16:35:21 06:16 8 08:45 6 14:10 4 00:14:10
15 SK Praga Praha F 06:16 8 02:29 1 05:25 3
02:36 -00:11 -00:10
5. Jan Pavlovec 00:14:14 17:55:49 04:54 4 07:45 3 14:14 5 00:14:14
8 OK Jiskra Nový Bor F 04:54 4 02:51 4 06:29 7
01:14 00:11 00:54
6. Martin Sklenář 00:14:43 17:33:48 05:49 7 09:22 8 14:43 6 00:14:43
21 POBO F 05:49 7 03:33 7 05:21 2
02:09 00:53 -00:14
7. Jakub Glonek 00:14:54 16:41:24 05:14 6 09:09 7 14:54 7 00:14:54
19 POBO F 05:14 6 03:55 8 05:45 5
01:34 01:15 00:10
8. Štěpán Mudrák 00:15:33 16:39:17 04:45 3 07:48 4 15:33 8 00:15:33
14 TJ Slovan Luhačovice F 04:45 3 03:03 6 07:45 8
01:05 00:23 02:10
Patrik Horák DQ 17:09:55 DQ
4 OOB TJ Turnov F
Ideal time: 03:40 02:29 05:18 00:11:27
© Tak-Soft 2001-2013 http://www.tak-soft.com SIME:4.57 [2013.1007] @ 4/28/2015 2:08:18 PM POBO